comeback posledni dil

Pakliže se rádi smějete a humor je tím, co vás baví, posaďte se doma pohodlně do křesla a dopřejte si to, co máte rádi. Na scénu totiž přichází Comeback, u kterého se nudit nebudete, ani kdybyste po tom výslovně toužili.

Americké i další zahraniční televize jich jsou plné. V České republice se ale na první sitcom hodně dlouho čekalo. To čekání se však vyplatilo a stálo za to. Pak se totiž dostal na řadu Comeback, který se stal hitem televize Nova a který si miliony diváků oblíbily a sledují jej dodnes. I proto Comeback nabízí stále nové epizody.

Tak, jako každý díl, i poslední díl seriálu Comaback byl určitě pořádný „nářez“. Ozzák, alias Martin Dejdar, za to totiž umí pořádně vzít. A vy se tak připravte na to, že nebudete sedět v klidu, naopak, určitě se hodně dlouho budete smát.

Pokud stojíte o vtipné hlášky, scénky, které byste asi jen tak nečekali, prostě o pořádnou srandu, je Comaback tím pravým. A Comeback, to není jen Ozzák, ale také jeho bratr a partner v podnikání Tomy Paci, bývalá pěvecká hvězda, dále také Marcelka, Iva, Saša či Lexa, který Ivu miluje. Ta jeho ale opravdu ne. A i s nimi se pořádně pobavíte.